Firma Masi-co s.r.o. vznikla začátkem roku 2008, ale všichni její zaměstnanci k nám přešli pracovat již ze zavedených provozů, tedy o své práci vědí vše potřebné a přistupují k ní více než zodpovědně. Jsme sice zatím menší firma, ale i to může přinášet, oproti velkým podnikům, i určité výhody. Například vyšší pružnost v plnění Vašich přání a osobnější vztah k Vám a Vaší objednávce.

Svoji výrobní činnost firma zahájila v naprosto nových prostorech v malé vesnici Měšice v Praze-východ. Jelikož chceme nabízet pouze čerstvé a kvalitně upravené maso, rozhodli jsme výrazně investovat tak, aby podnik vyhovoval přísným evropským normám. Zcela nové a moderní linky, stroje a jiná zařízení jsou tomu podmínkou. Provoz je také pod stálým státním veterinárním dohledem (CZ21920509). To vše je ještě podpořeno systémem kvality (HACCP).

Zabýváme se zpracováním a distribucí chlazeného i mraženého masa a distribucí uzenin a jiných gastro-produktů. Vepřové a hovězí maso ve většině požíváme z našich vlastních jatek, takže o kvalitě použitých surovin máme naprostý přehled. Čerstvé maso dodáváme s ohledem na potřeby a požadavky odběratelů v různém stupni opracování. Maso expedujeme naporcované dle Vašeho přání.

Co se uzenin týká, spolupracujeme s několika vybranými dodavateli, kteří jsou známí výrobou kvalitních uzenin.

Mnoho našich zákazníků jsme již přesvědčili o tom, že naši práci děláme poctivě a k jejich spokojenosti. Odměnou za to je nám jejich stálá přízeň a úspěšná spolupráce. Věřím, že i vy, pokud s námi spolupráci vyzkoušíte, budete spokojeni.

Přesunout se na začátek